• +38(04560)35646
  • Україна, Київська обл., Тетіївський р-н., с. Денихівка, Гагаріна 3, 09832
  • dpdg2000@ukr.net

Державне підприємство ­­­­дослідне господарство "ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ"

Святкування Дня працівників сільського господарства 

   

Вітання з Днем працівників сільського господарства! 

         Щиро вітаю усіх трудівників аграрної ниви, тваринницької галузі, переробників з професійним святом.В народі кажуть, що земля - то найдорожче   багатство, а сільське господарство - інструмент що його оберігає та примножує. Восени ми завжди підводимо підсумки хліборобського року. Але жодні   цифри чи показники не вмістять всю ту щоденну та важку працю наших аграріїв. Кожен з них - то людина з великої літери. Вони активні, наполегливі,   працьовиті та, звичайно ж, непереборні оптимісти.

 Шановні мої колеги! Хай здоров’я не підводить, плани здійснюються, а мрії збуваються! Нехай земля буде щедрою на врожаї! Міцного здоров’я, благополуччя та усіляких гараздів вам та вашим родинам. Нехай Бог береже нас і нашу країну!

Турнір з волейболу 

 Щорічний турнір з волейболу серед команд - відділків ДП ДГ "Шевченківського" називають одноденним чемпіонатом району !!! 

4 березня, в двох групах змагалися вісім команд: Управління ,ПСП Денихівки, Пятигірського відділку, Дородки, Агро-Дібрівки, Денихівського відділку, СТОВ Високе, Одайполя.Запеклі двобої завершились надвечір перемогою команди Управління . На другому місці - Денихівський відділок; на третьому - П'ятигірський відділок!!!Приємно , що керівництво підприємства на чолі з Олегом Вікторовичем Балагурою не тільки формує призовий фонд та підтримує спорт фінансово , а й в повному складі вболіває за команди в спортзалах , на стадіонах та відкритих майданчиках !!! Не дарма Сільський ревізор назвав Денихівку - селом Року в Україні !!!